השרותים שלנו - בסט משכנתא

כיצד תדעו שהבחירה של ייעוץ משכנתא נכונה?
בחירה של איש מקצוע, אשר אמון על ייעוץ משכנתא, איננה פשוטה, כלל וכלל. אבל החלטנו לעזור לכם לצלוח את המשימה, ובשל כך נביא בפניכם את עיקרי הדברים, כלהלן –
על מנת לוודא את יעילותו של כוח המיקוח של איש המקצוע, עליכם לבחון את איכות ומספר התיקים שהיוו את נחלת הצלחתו בשנים קודמות, עד לרגע שאתם נכנסים לתמונה. ככל שקהל לקוחותיו רב, ונודעת לו הצלחה מסחררת, כך יהיה בידיו את קלף האס, קלף המיקוח החזק ביותר אל מול הבנקים השונים.
אלמנט המהימנות חשוב ביותר. כאשר מדובר באדם אחד, שמתפקד כיועץ משכנתאות פרטי, קשה לאמוד את הצלחותיו, חוץ מהצצה מהירה ברשתות חברתיות, ובמנוע החיפוש של גוגל. אך במידה ומדובר על חברה גדולה שמספקת שירותי יעוץ למשכנתא יותר פשוט לבחון המלצות בגינה, כמו גם לקבל המלצות מידי הבנקים עצמם.
הצבנו את הנתון של העלות רק בדירוג שלישי, מכיוון שאומנם במצב הכלכלי ששורר כיום הוא חשוב, אבל אין לראות בו כגורם מרכזי בשיקול של בחירת יועץ למשכנתאות. אנו משערים כי המחירים של רוב יועצי המשכנתאות, פחות או יותר, זהים אחד לשני. למעט מקרים חריגים, של בעלי מקצוע שמחשיבים את עצמם קצת יותר מדי, ומבקשים תעריפים מוגזמים. באותה המידה, כאשר בעל המקצוע דורש מכם שכר טרחה נמוך מדי, כדאי שתבינו שזה הזמן שבו אמורה להידלק אצלכם נורה אדומה, ככלות הכול הזול ביותר יוצא היקר ביותר, ומכיוון שמדובר בנושא רגיש למדי, אל תשחקו עם החיים שלכם, מתוך הרצון לחסוך כמה אלפי ₪, כאשר מדובר על עסקה של למעלה ממיליון ₪ לרוב.
החשיבות של היווצרות הכימיה והתקשורת הבונה בין היועץ למשכנתא לבינכם. לא משנה אם הסתדרתם בכל מה שקשור לתמחור, אם קיבלתם מפה ועד הודעה חדשה מלא המלצות על איש המקצוע, אם הכול בו נראה כשר ומוצלח – באם אין בינכם תקשורת זורמת וכימיה למן היום הראשון, מה שלא תעשו "השידוך" הזה לא יצלח. בכל רגע נתון תישאבו לתחושה כי הוא לא יכול לתת לכם את כל מה שאתם מצפים ורוצים בו. לכן כדאי לבחון מספר יועצי משכנתאות, לבחון את דרכי התקשורת עמם, ובעיקר לבחון את ההתנהלות הכימית בינכם. זהו עניין, למשל, שבשום פנים ואופן אסור לכם להתפשר עליו. בסט משכנתא שורה תחתונה מעניקה לכם את הפתרון הנדרש תוך ךיווי צמוד בקבלת משכנתא חדשה משכנתא חדשה בתנאים אשר מותאמים לכיס שלכם.