יועץ משכנתא מקצועי - בסט משכנתא

יועץ משכנתא מקצועי

לפני שתבחרו ביועץ משכנתא מקצועי פרטי, או לחלופין בחברה, כדאי שתגדירו מלכתחילה מה הם היעדים שלכם. תנסו לשאול את עצמכם כמה שאלות עקרוניות, ולהתכתב עם התשובות שלהן בבחירה הנכונה. שאלות לדוגמה הן – האם משמעותי עבורכם למצוא יועץ למשכנתאות מומחה בבנייה של תמהיל משכנתאות אידיאלי. או האם עקרוני לכם למצוא יועץ למשכנתאות שמקום מושבו יהיה סמוך למקום משכנכם. או האם אתם רוצים למצוא יועץ למשכנתא בעל קשרים ענפים עם כל הבנקים או לאו. או האם חשוב לכם לבחור ביועץ למשכנתאות שתהיה לכם כימיה עמו, שיהיה אמפתי ורגיש ללחצים שלכם, ושיגלה כלפיכם סובלנות יתרה? תשובה על השאלות הללו בהכרח תנתב אתכם למציאת הדרכים הכי נכונות לשירותיו של יועץ למשכנתאות.

ייעוץ למשכנתא ראשונה עם בסט משכנתא
יועץ משכנתא מקצועי - בסט משכנתא

בסט משכנתא – יועצי משכנתאות

ייעוץ משכנתא מקצועי – האם יש כימיה וחיבור אישי בין הצדדים? (להקשיב בכנות לתשובה הפנימית)
נוסף על כך, נרצה להזכיר את אלמנט הכימיה, כמו גם החיבור האישי. וזאת, כי ייעוץ משכנתא אינו מפגש אחד או שניים, אם כי הוא יכול להיות – אלא תהליך ליווי שלם. והאמת היא, שגם מפגש של דקה או שנייה, לא חייב להיעשות אם אין כימיה וחיבור אישי בין הצדדים. כן, ייעוץ משכנתאות יכול לאפשר תכנון וניתוח פיננסי, עזרה במשא ומתן עם הבנק ואי אילו הטבות פיננסיות אחרות – ועם זאת, הוא יותר מאשר משחק במספרים. אפילו בניית התמהיל האישי למשכנתא, יכול להתבסס על גורמים רגשיים. ועל פי כן – יועץ עם הבנה רגשית, עם היכולת לראות את הפן הרגשי של הלקוח שלו – יכול לתמוך גם ברבדים אלו. והדבר יכול להתבטא בתחושה של כימיה וחיבור אישי.

ייעוץ משכנתא מקצועי – יועץ "שקולט אותך באמת"
על כן, באם עובדים עם יועץ משכנתא מקצועי, שיש לו יכולת לתקשר גם במישור הרגשי ולקלוט ניואנסים רגשיים – ייתכן שהיכולת לייתר תמהיל משכנתא מותאם אישי תהיה אפילו רבה יותר. מה שיכול להתבטא בהתאמה אישית מיטיבה יותר של המשכנתא עצמה לצרכים האישיים, שכן גם הרובד הרגשי "יכול להיות מדובר". כך שהדגש הוא לא רק "כמה היועץ תותח", כמה ניסיון והמלצות, אלא אם הוא קולט את הניואנסים בתקשורת, ואת הלקוח שלו באופן כללי (ומעמיק). בסך הכל אנחנו יודעים לדעת מתי היה לנו חיבור עם מישהו וכמה אמיתי ומעמיק החיבור הזה היה, ניתן להשתמש ביכולת זאת כדי לזהות באם אנחנו רוצים להמשיך להיפגש, או מלכתחילה להמשיך לשבת במפגש בו ברגע – עם אותו יועץ משכנתאות, במסגרת ייעוץ משכנתא.

ייעוץ משכנתא מקצועי  – יועץ עם אופציות
ונרצה לדבר גם על גודל העסק. זאת כיוון שישנם יועצי משכנתאות שפשוט עובדים באופן פרטי, אולי בלי צוות אולי עם צוות. ישנם יועצים שעובדים בחברה גדולה יותר. וישנם יועצים ש… או שבעצם, כנראה שמנינו את כל סוגי ההתקבצויות. לבד, בצוות ובחברה. ובכן, אם אנחנו רוצים לעבוד עם יועץ משכנתא מסוים – ייתכן שיהיה ערך ביכולתו להציע לנו חלופה או גיבוי באם הוא לא יכול לתת שירות ברגע נתון. באם הוא יודע שהוא מתכנן לצאת לחופשה, או באם הוא פשוט לא פנוי או באם הוא רוצה לאפשר שירות בשעות וזמנים בהם הוא פשוט לא זמין. על כן, אופציות לקבלת ייעוץ משכנתא באי אילו זמנים, יכולות להתקבל בברכה.

ייעוץ משכנתא נכון ומושלם יאפשר לכם להשיג את המשכנתא האידיאלית, ובתמהיל הכי נכון. משמעות הדברים שהלוואת המשכנתא שתיקחו תתאים לכם ולנתונים האישיים שלכם בלבד, ובין השאר תוכלו ליהנות מתשלום ריביות הנמוך ביותר. יועץ למשכנתא פרטי חושב רק על האינטרס שלכם. אך ורק. למן הרגע ששכרתם את שירותיו, כל כולו נתון לגחמות, למאוויים, לדרישות ולרצונות שלכם. מטרתו מתמקדת בעזרה בכל מה שקשור לבנייה של תמהיל שיותאם כמו כפפה ליד לנתונים של המשכנתא, תוך כדי שימת דגש לכל מיני פרמטרים. כמו למשל – אלמנטים שיכולי להשפיע על יכולת עמידתכם בתשלומי המשכנתא. או לחלופין הכנסות כיום והכנסות צפויות בטווח הרחוק. או השתלמות וגמל, כמו גם תכניות חיסכון וכולי. לעומתו, יועץ משכנתאות של הבנק ממש לא חושב עליכם. תהיו בטוחים שאתם לא בראש מעייניו. כל מה שהוא רואה לנגד עיניו זה טובת מי שמפרנס אותו, קרי – הבנק. הוא למד והוכשר לעשות עליכם מניפולציות זולות, תוך כדי שכנוע מסיבי להעביר אתכם לבחור באופן אקטיבי את הבנק שבו הוא עובד, ושאותו הוא מייצג. אך ורק.

אם החלטתם לנסוע לחו"ל יתכן ואתם זקוקים לביטוח נסיעות במיוחד בתקופה זו של הקרונה וכל המגיפה שיש בעולם! פספורט קארד מיי אדוויס מאפשרים לכם רכישה מהירה וכיסוי ביטוחי מלא לנסיעות לחו"ל.

https://www.advice-ins.net/%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9B%D7%90%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%93/