ייעוץ משכנתאות - בסט משכנתא !

ייעוץ משכנתאות לבית שלכם

יועצי משכנתאות

ייעוץ משכנתא פרטי ובחירת יועץ מתאים  בבחירת יועץ משכנתא טוב, שיענה על צרכי הלקוח על הצד הטוב ביותר, יש לשים לב לכמה נקודות חשובות ומהותיות – נכונות לעזרה אמיתית. עוד בפגישת ייעוץ משכנתא הראשונה עם יועץ המשכנתאות, יש לבדוק אם היועץ קשוב כל כולו למה שהלקוח צריך ומבקש. אם הוא קשוב ומכיל, מנסה להבין מה הלקוח צריך ומהן יכולותיו. אם כל הדברים הללו באים לידי ביטוי, ולא נוצר הרושם שהיועץ רק מנסה לקדם את עצמו ולסגור עסקה בכל מחיר, הרי שניתן לסמוך עליו, ולהתחיל אתו את העבודה בהתחייבות למשכנתא ארוכת טווח.
המלצות. כל תעודות הלימודים שתלויות ליועץ על הקיר במשרד, אינן מספקות, כמו המלצות שניתנות מלקוחות מרוצים שקיבלו שירות טוב, אמין ומספק מאותו יועץ משכנתאות. לכן חשוב לקבל עליו כמה שיותר המלצות.
חיבור אישי. בתהליך של לקיחת משכנתא, שהוא משהו ארוך, מייגע ומתיש, וקשה בפני עצמו. יש חשיבות רבה ביותר לכימיה בין הלקוח ליועץ המשכנתאות שמלווה אותו. הלקוח צריך להיות נינוח ושלו, ככל שניתן, בפרק הזמן הזה של לקיחת משכנתא. הוא צריך להיות רגוע, וסמוך ובטוח שיש מי שניתן לסמוך עליו, שיעשה את עבודתו נאמנה לטובת הלקוח. הכימיה בין היועץ ללקוח צריכה להיות טובה מאוד וזורמת, תוך כדי יכולת הכלה והקשבה של היועץ לכל צרכי הלקוח אותו הוא מייצג.

ייעוץ משכנתאות - בסט משכנתא
ייעוץ משכנתאות - בסט משכנתא
ייעוץ משכנתאות
בסט משכנתא יועצי משכנתאות לקבלת הלוואה חכמה יותר!

יועצי משכנתאות

באופן כללי, ייעוץ משכנתא אינו חובה. אין זה בתקנות, ואין לזה אפילו הכרה רשמית ממדינת ישראל. כלומר, לא ברור מה מסדיר או מאפשר לאנשים להחזיק בתואר הנכסף של יועצי משכנתאות מלבד עצם הנכונות שלהם לקרוא לעצמם כך. אמנם ישנה הכשרה בלתי פורמלית של יועצי משכנתאות, כמו גם הכשרות פורמליות אחרות הקשורות למימון, כלכלה וכן הלאה תחומים. ובעצם, זה לא משנה כמה היועץ למד, אלא כמה הוא יודע ליישם ולהגשים תוצאה חיובית ללקוחותיו.

מיחזור משכנתא בסט משכנתא יועצי משכנתאות
ייעוץ משכנתאות - בסט משכנתא

בסט משכנתא – יועצי משכנתאות

באופן כללי, ייעוץ משכנתא הוא מעין שירות חדש יחסית, אשר מתקיים כעשור או שניים בארץ. כאמור, המקצוע לא הכי מוגדר, טרם נכנסו מנגנוני פיקוח ובקרה ועל כן ההצעות השונות בתחום לא בהכרח מפוקחות. לא צריך תואר או ניסיון קודם, או הכשרה רשמית כדי לתת ייעוץ במשכנתאות, ועם זאת – יש יועצים שהם יודעים מה הם עושים, ובהחלט אפשר לראות מה הם יכולים לתת. למעשה, אם כבר מתכוונים לשלם כמה אלפי שקלים כדי לחסוך במשכנתא, סביר שאפשרות טובה לכך תהיה בחברת יועצים שאכן יודעים לחסוך במשכנתא בצורה ניכרת. היועץ לא חייב להיות רואה חשבון, בעל עבר בבנקים, כלכלן בכיר או אפילו אחד שהגיע מרשות ההון. אך כן ניתן לבדוק אילו תוצאות הוא מעניק ללקוחותיו.
.