מיחזור משכנתא - בסט משכנתא !

מיחזור משכנתא - בסט משכנתא לבית שלכם

מיחזור משכנתא

לאחר שעברו כמה שנים או אפילו כמה חודשים ויש לכם כבר נכס ואתם משלמים כל חודש את המכשנתא שלכם, יתכן ואתם רשאים לבצע מה שנקרא בשפה המוכרת, מיחזור משכנתא או למחזר את המשכנתא הקיימת ובכך למעשה להוזיל באופן פלא את הריבית החודשית וכמובן את השנתית ובכך לחסכוך עשרות אלפי שקלים בשנה!

מיחזור משכנתא בסט משכנתא יועצי משכנתאות
מיחזור משכנתא בסט משכנתא יועצי משכנתאות

מיחזור משכנתא

למה לשלם ריבית גבוהה אם אפשר למחזר משכנתא קיימת ?!

אין מי שלא פנטז פעם בכמה זמן על רכישת בית. המציאות העכשווית מקשיחה את המסוגלות להיות בעלי דירה. נראה כי כל יום שחולף, מחירי הנכסים רק עולים יותר ויותר. כל התמהמהות שלכם, עולה לכם בכמה עשרות אלפי ₪. ייעוץ משכנתא יתן לכם מענה בטוח יותר זה ודאי!

עד ל- 2016 הייתה עלייה מתמדת בכל מי שעוסק בתחום של ייעוץ משכנתא. לא היה כל גוף אחד שהיה אמון על התיווך של כל יועצי המשכנתא. במהלך 2016, קבוצת יועצי המשכנתאות התאגדה, מתוך ראייה משותפת לכולם. הם ראו לנגד עיניהם את ההפיכה של ענף ייעוץ המשכנתאות לענף מוכר, ידוע ופורמלי. ואז הוקמה ההתאחדות ליועצי המשכנתא, שהיה גוף ללא מטרות רווח, כאשר הוא ראה אל מול עינו חזון משותף, שבא לידי ביטוי בצורך לאגד יחדיו את יועצי המשכנתא, תוך כדי יצירה של גוף מאגד המגן על זכויות האזרחים בארץ, ואף בנתינה של עזרה, מתוך הכוונה לבל ייצוג ראוי בפני הבנקים השונים.

מיחזור משכנתא

לאחר שעברו כמה שנים או אפילו כמה חודשים ויש לכם כבר נכס ואתם משלמים כל חודש את המכשנתא שלכם, יתכן ואתם רשאים למחזר את המשכנתא הקיימת ובכך למעשה להוזיל באופן פלא את הריבית החודשית וכמובן את השנתית ובכך לחסכוך עשרות אלפי שקלים בשנה!

מיחזור משכנתא - בסט משכנתא
מיחזור משכנתא עם בסט משכנתא

בסט משכנתא – יועצי משכנתאות

ייעוץ משכנתא פרטי מבחינת היתרונות והעדיפות כלכלית
יועץ משכנתא פרטי הוא יועץ בלתי תלוי ואובייקטיבי לחלוטין. הליך ייעוץ משכנתא הינו הליך בירוקרטי ארוך, ורוב הזמן אף מתיש. בסופו של דבר, זהו תהליך כלכלי ארוך טווח, שבסופו של דבר יקבע את עתידו הכלכלי של הלווה. לכן חשוב מאד לא רק להגיע לסופו של תהליך זה, אלא להגיע אליו בסופו של דבר תוך כדי קבלת ההחלטה הכלכלית הטובה והנוחה ביותר עבור הלווה, תוך בחירת מסלול המשכנתא הטוב ביותר עבור הלווה, ובריבית המינימלית האפשרית. ייעוץ מסוג זה ניתן לקבל אך ורק מיועץ משכנתאות מוסמך ומקצועי, בעל השכלה, כישורים וניסיון מתאים בתחום ייעוץ המשכנתאות. יועץ משכנתאות פרטי מחויב ללקוח אותו הוא מייצג בלבד, ולכן הוא פועל בצורה אובייקטיבית לחלוטין לטובת הלקוח מול הבנקים והגופים הנותנים משכנתאות. יועץ משכנתאות פרטי אף חוסך ללקוח את כל הריצות מול הבנקים, ומיישם עבור הלווה את התהליך של לקיחת המשכנתא מתחילתו ועד סופו. כמובן, תוך שקיפות מוחלטת מול הלקוח, עדכון בכל אחד משלבי תהליך לקיחת המשכנתא, הנחת ההצעות על השולחן וסגירת דברים ופרטים בהתאם להחלטת הלקוח.

אם החלטתם לנסוע לחו"ל יתכן ואתם זקוקים לביטוח נסיעות במיוחד בתקופה זו של הקרונה וכל המגיפה שיש בעולם! פספורט קארד מיי אדוויס מאפשרים לכם רכישה מהירה וכיסוי ביטוחי מלא לנסיעות לחו"ל. פספורט קארד מעניק לכם את הכיסוי הביטוחי כי טוב בארץ!

https://www.advice-ins.net/%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%9B%D7%90%D7%A8%D7%93-%D7%A4%D7%A1%D7%A4%D7%95%D7%A8%D7%98%D7%A7%D7%90%D7%A8%D7%93/